Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

"Opatrunek na ratunek"

Nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji misyjnej pt. "Opatrunek na ratunek". Działania dzieci polegały na zbieraniu podstawowych środków opatrunkowych w dniach 20.05-07.06, które za pośrednictwem organizacji misyjnej "Redemptoris Missio" zostaną przekazane polskim placówkom misyjnym. Celem akcji było pogłębienie wzajemnej akceptacji, wrażliwości na biedę i potrzeby innych osób, rozwijanie empatii oraz umiejętności dzielenia się dobrem z innymi. Dzięki zaangażowaniu dzieci i młodzieży nasza szkoła otrzymała tytuł "Szkoła z misją" za wspieranie działań Fundacji Pomocy Humanitarnej "Redemptoris Missio" na rzecz najbiedniejszych mieszkańców świata. Wszystkim osobom, które uczestniczyły w akcji pomocy, serdecznie dziękujemy. Wasza pomoc spowoduje uśmiech na twarzach wielu potrzebujących.

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Opatrunek na ratunek"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.